Více než 30 let zkušeností

Využijte našich více než 30 let zkušeností s prevencí krádeží. Od roku 1992 jsme řešili problémy s krádežemi v několika tisících prodejnách, obchodních domech, supermarketech, na čerpacích stanicích, knihovnách, průmyslových a kancelářských objektech a rodinných domech. Známe triky zlodějů. Víme jak se krade a co proti tomu dělat.

Instalace a servis

Provádíme instalace a servis zabezpečovacích systémů ochrany zboží, zabezpečovacích systémů proti vloupání, automatických vstupních systémů a kamerových systémů po celé České republice, na Slovensku a v dalších zemích pomocí vlastních zaměstnanců nebo prostřednictvím námi vyškolených techniků našich obchodních partnerů.

Online řešení

Systémy ochrany zboží, počítadla zákazníků, zabezpečovací a kamerové systémy - to vše lze ovládat vzdáleně z počítače nebo přes mobil. Máte přehled o tom co se děje u sebe. Není potřeba posílat technika na místo instalace, aby změnil nastavení systému - ušetříte tak za výjezd servisního technika.

Kvalita za nejlepší možné ceny

Zabezpečovací systémy musí být především kvalitní a musí perfektně fungovat, aby měly smysl. Zároveň musí být nainstalovány vyškolenými, zkušenými a pečlivými techniky. Jsme si ale vědomi, že i cena je velice důležitá. Proto si dáváme práci s tím, abychom Vám mohli poskytnout vždy co nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Máme rozumné ceny. 

Nejnovější technologie

Nabízíme kompletní sortiment zabezpečovacích zařízení včetně posledních novinek. Naši servisní technici jsou průběžně školeni na nejnovější technologie a vy tak můžete využít to nejlepší, co bylo na dané řešení problému zatím vymyšleno.

Výroba a export Centurion

Část sortimentu vyrábíme sami, dodáváme a exportujeme pod naší značkou Centurion. Taktéž i na míru Vám můžeme vyrobit detekční brány ochrany zboží, deaktivátory samolepících etiket do pokladních boxů. Dle požadavku Vám můžeme vyrobit i nestandardní bezpečnostní etikety na zboží.